Новини медицини

Перегляньте новини медицини, зокрема про стан медицини у м. Шостка

Четвер, 14 травня 2020 08:20

Повідомлення від КНП СОР «Обласний діагностичний центр у місті Шостка»

Written by
Rate this item
(0 votes)

  Медична реформа триває. Перелаштовуємося під нові правила та працюємо далі.

         Інформуємо про обсяг обстежень та досліджень  у  КНП СОР  « Обласний діагностичний центр у місті Шостка», які буде фінансувати Національна служба здоров'я України цього року відповідно до укладеного з центром договору.

Відповідно до затверженного пакету послуг НСЗУ у 2020 році будуть профінансовані такі медичні послуги:

-амбулаторна ( спеціалізована) та третинна ( високоспеціалізована) медична допомога дорослим і дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу;

- мамографія - 886 обстежень ( для пацієнтів старше 40 років).

Для надання медичних послуг БЕЗКОШТОВНО (тобто за рахунок коштів НСЗУ) необхідно звернутися у наш діагностичний центр з направленням встановленого зразку із вказаним попереднім діагнозом та обстеженнями, які були виконані в закладах, що направляють.

Всі інші звернення мають бути оплачені пацієнтами згідно тарифу платних послуг для  кожного бажаючого громадянина. На платній основі проводитимуться сучасні рентгенологічні, ендоскопічні, функціональні, ультразвукові і лабораторні дослідження та надаватимуться консультації  спеціалістів медичного закладу. Плата за дослідження здійснюється через касу згідно з прейскурантами.

У нашому центрі діятиме особливий порядок прийому пацієнтів на час впровадженого карантину. Профільні лікарі здійснюватимуть прийом пацієнтів:
- із ускладненими патологіями за направлення сімейного лікаря, медичної установи, самозверненням;

- без ознак ГРВІ.

На вході в центр проводитиметься безконтактна термометрія та огляд всіх працівників  центру та пацієнтів. Під час звернення до лікувального закладу, відвідувачі повинні мати засоби індивідуального захисту, зокрема, маску та дотримуватися всіх протиепідемічних заходів.

Просимо вас перед візитом звертатися за довідками в реєстратуру діагностичного центру за телефоном: (05449) 74563

Read 70 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

© 2017. Всі права захищено.