Новини медицини

Перегляньте новини медицини, зокрема про стан медицини у м. Шостка

Понеділок, 03 грудня 2018 09:40

Як прожитии довше: рекомендації людям похилого віку.

Written by
Rate this item
(0 votes)

Існує безліч рецептів щастя та довголіття. Секрет довголіття також давно винайшливув: «здорові» гени і правильний спосіб життя. Саме наші звички дозволяють людині прожити довше,тож сформував їх в собі та дітях ви зможете прожити до глибокої старості:

1.    Звичка перша.Намагайтеся харчуватися розумно. Основа раціонального харчування це збалансованість і різноманітність. Важливо дотримуватись режиму харчування,вживати більше рослинної їжі, менше їсти солодкого,бути помірним в їжі,та використовувати якісні продукти.

2.    Звичка друга. Пийте більше води.Намагайтеся вгамувати спрагу тільки водою.Ніякі інші напої (фруктові соки,кампоти) не замінять воду.

3.    Звичка третя. Покращіть свою фізичну форму. Щоденні вправи не тільки додадуть вам настрій,почуття молодості і сили,а й додадуть 4 роки життя. Намагайтеся ходити пішки не менше 30 хвилин в день.

4.    Звичка п ята. Киньте шкідливі звички.

5.    Звичка шоста. Реалізуйтеся. Шукайте таланти, хобі. Спілкуйтеся, почуття самотності може викликати багато захворювань у тому числі і хвороб серця.

Read 27 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

© 2017. Всі права захищено.